+370 633 91 777

Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para. Minimalus automobilio nuomos laikotarpis su vairuotoju – viena valanda.

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys apie asmenį yra parašyti lotyniškomis raidėmis.

Bendrieji reikalavimai vairuotojams
Minimalus vairavimo stažas – 3 metai.
Minimalus vairuotojo amžius – 21 metai.

Automobilio pristatymas arba paėmimas
Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti. Šiai paslaugai taikomi papildomi įkainiai. Šiaulių mieste pristatymas nemokamas.

Papildomi vairuotojai
Išnuomotą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Sutartyje nepaminėtiems asmenims automobilį vairuoti griežtai draudžiama. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Automobilio draudimas
Visi automobiliai apdrausti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu.

Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju
Automobilio avarijos ar vagystės atveju nuomininkas atlygina padarytą žalą. Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus.

Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu
Nuomojantis automobilį Lietuvos teritorijoje rida neribojama. Nuomininkas privalo naudotis išsinuomotu automobiliu pagal paskirtį.

Pakaitinis automobilis
Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, Nuomininkui gali būti suteikiamas kitas automobilis, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

Degalai
Automobiliai yra išnuomojami pilnu kuro baku. Grąžinant automobilį kartu vykstama į degalinę ir pripildomas pilnas bakas degalų.

Vėlavimas grąžinti automobilį
Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 15 minučių. Pavėlavus grąžinti automobilį laiku – skaičiuojamas 15 Lt/val. papildomas mokestis.

Automobilio nuoma su vairuotoju
Klientui, kuris nenori ar neturi galimybės vairuoti, siūlome automobilio nuomą su vairuotoju, laisvai kalbančiu angliškai ar rusiškai.

Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, pasiliekama teisė atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavus klientą.